İnsan Kaynakları

Hakkımızda

S

tar Ambalaj 1992 yılında, yirmi yılı aşkın tecrübesini ve bilgi birikimini girişimci, yenilikçi felsefesiyle birleştiren firmamız, genç ve dinamik personeli ve değişik ürün gruplarıyla yeni ve modern tesisinde, üretimlerine başlamış ve esnek ambalaj pazarında yerini almıştır.

İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi’nde bulunan Star Ambalaj gıda ve gıda dışı esnek ambalaj sektörlerinde değişik ürün gruplarında ambalajlar üretmektedir. Esnek ambalaj konusunda müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir.

Şirket 100’e yakın çalışanı ile çeşitli sektörlere baskılı, baskısız ve laminasyonlu tek veya çok katlı olarak esnek ambalaj üretmektedir ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Star Ambalaj üretiminin %65’ni ihraç etmek suretiyle ülkemizin ihracatına önemli katkılarda bulunmaktadır.

E

snek ambalaj pazarlarında kendisini kanıtlamış olan Star Ambalaj dünyanın her yerine İstanbul’daki üretim tesisinden en hızlı şekilde teslimat sağlayabilmektedir.
Müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite ilkeleriyle yola çıkan Star Ambalaj; bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile Türkiye’nin markası olma yolunda hızla yol almaktadır.

Star Ambalaj’ın hedefi orta ve uzun vadede, arayan değil aranan ve sektörün lider firmaları arasında kalıcı bir şekilde yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak içinde gerek müşterileriyle gerekse tedarikçileriyle uzun dönemli ilişkiler kurmayı, maksimum seviyede müşteri taleplerini karşılamak için yatırımlar yapmayı geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de daha fazla sayıda müşteriye ulaşmayı, istikrarlı bir nakit akışı ile sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz


Yıllar Süren Çalışmalar Sonucu Oluşturduğumuz Kalite Yönetimi felsefesini benimsemek,
Ambalaj sektöründe farklı üretim tekniklerini uygulamak,
Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak,
Müşteriye beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet anlayışı ile kalite ve uygulama,
Müşterilerin tercihlerinde, kalite ve maliyet yönünden ilk sırada olmak,
Yıllar Süren Çalışmalar ve güçlü sektör tecrüvesi ile sektörde lider olmak

Misyonumuz


Faaliyetde bulunduğumuz Ambalaj sektöründe sahip olduğumuz teknolojimiz ve eğitilmiş iş gücümüz ile sürekli kaliteli ve en iyi çözümleri yaratmak, Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak ve milli gerlilere katkıda bulunan her sürecinde israfı yok eden, çağdaş bir kuruluş olmaktır.

Firmamız hakkında bilgi almak, soru, görüşleriniz ve destek talepleriniz için

shadow